poniedziałek, 20 października 2008

Anglia 1 dzień

Pierwszy dzień w Anglii upłynoł na zwiedzaniu.


2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Selekcja i opisy.
Za dużo zdjęć. Lepiej pokazać 10 dobrych niż 50 nieprzebranych. Przez to blog jest nudny. Zatrzymałem się tylko na zdjęciu faceta na tle ruin - bardzo fajne, ale kobieta z wózkiem już słaba, nie widać dziecka.
Muzeum F1 koszmar, foty jak z dokumentacji policyjnej. Blog jest ciekawy tam gdzie są opisy. Warto pamiętać, że kiedyś wracało się z wycieczki z 2 lub 3 filmami po 36klatek i było co oglądać. Wystarczy przebrać zdjęcia. Blog to nie śmietnik o ile autorowi zależy na przyciągnieciu uwagi widzów. Nie wyobrażam sobie wystawy w galerii z taką ilością zdjęć. Nikt by nie dotrwał do końca. Pozdrawiam. Piszę te słowa bo są fajne foty i szkoda je topić w morzu nijakości.

Mariusz Strzelczyk pisze...

A gdzie jest napisane że autorowi zależy na przyciąganiu widzów to nie jest wystawa tylko moje zdjęcia które pokazuje znajomy jak wejdzie ktoś inny ok nie ma problemu po to tu widza to po pierwsze, dwa zdjęcia z muzeum F1 miałem 20 min na przejście całości a nie bawienie się w artystę. Po za tym każde z tych aut ma swoją historię jakbym pokazał tylko dziesięć aut zabrakło by wielu rodzynków które tam spotkałem bardziej interesowały mnie te autka stare niż autka z lat 90-2000. Podsumowując masz racę że jak jest ich dużo to mogą nudzić, dlatego każdy ma wybór i może spokojnie wyłączyć przejść na inną stronę ja ci dałem wybór oglądania.

PS za czasów filmów nie robiłem takich zdjęć, dlatego może się nie rozumiem i na koniec jak już ktoś coś pisze do mnie to zaloguj się nie lubię gadać do ściany(anonimowy)